środa, 3 czerwca 2015

Wyzwanie #8: tablica Inspiracji/Moodboard

Wakacje coraz bliżej, więc nasze wyzwanie tematem także wybiegnie nieco do przodu.
Tym razem proponujemy Wam Moodboard, czyli tablicę inspiracji. Forma pracy, jak i sposób inspiracji dowolny - można zainspirować się jednym zdjęciem, kolorami, całością tablicy, skojarzenia mogą być dowolne :). Napiszcie tylko, co Was zainspirowało:)


Tablica Inspiracji

Zasady wyzwania

1. Praca musi być nowa, nigdzie wcześniej nie publikowana.
2. Ilość prac do zgłoszenia: można zgłosić więcej niż jedną, ale każdą prosimy zgłaszać w osobnej notce, z podaniem banerka wyzwania i linkiem do tej notki. W przypadku zgłaszania prac zamieszczonych nie na blogu (w galerii, facebooku) w opisie pracy trzeba podać link do wyzwania.
3. Każda zgłoszona praca jest brana pod uwagę przy wyborze pracy wyróżnionej.
4. Forma: dowolna (scrapowa).
5. Pracę można zgłaszać maksymalnie na 4 inne wyzwania (łącznie z naszym 5 wyzwań).
6. W pracach nie trzeba używać produktów AltairArt, ale będzie nam bardzo miło, jeśli ich użyjecie :). Jeśli znajdują się w Waszej pracy, napiszcie o nich :)
7. Prace należy zgłaszać przez narzędzie do linkowania na końcu posta (nie w komentarzach do notki), podając link do notki z pracą (nie do całego bloga).
8. Bardzo prosimy o rozważenie wyłączenia weryfikacji słownej komentarzy - nasze DT stara się skomentować każdą pracę, a to bardzo utrudnia. Dziękujemy za zrozumienie! :)
9. Zgłaszając pracę na wyzwanie zgadzacie się na zamieszczenie jej na blogu AltairArt oraz na naszej stronie na FB.
10. Na Wasze prace czekamy do 30.06.2015 r. do godz. 23:55.

Inspiracje DT


Inspiracją do wykonania tej kartki były żółte kwiaty i kolory widoczne na tablicy inspiracji. Papiery, które użyłam to Verloren z kolekcji SnakeSkin oraz Jungle z kolekcji Night&Day.

Kartka z pudełkiem powstała z papierów z kolekcji Foggy Dew (jasny Invisible love) i czerwieni z kolekcji Falling Stars - papier Wings of Summer. Motylki pochodzą z tego paska. 
Zainspirowały mnie kolory ze zdjęć. Moja inspiracja wzięła się głównie z kolorów na niektórych zdjęciach. Dużo zieleni, biały - co kojarzy mi się z bocianem, chlapania - czerwone, bordowe i żółte oraz kwiaty. Do stworzenia pudełka wykorzystałam papier AltairArt z kolekcji Foggy Dew - Springtime oraz pasek z tagami i napisami.

 Alusiek7
Zakończenie roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami z tej okazji powstają u mnie torebki które dzieci wręczą swoim nauczycielom.
W eksplodujące torebki można włożyć słodkości, a na ściankach umieścić słowa z podziękowaniami czy nawet zdjęcia.
Użyłam papieru z kolekcji Night&Day: Jungle/Meadow pasujący swoimi kolorami do zdjęć z inspiracji, oraz czerwony kwiatek i maleńki ptaszek :)

Srebrnolistka
Koniec roku, zbliżające się wakacje  ...i wakacyjne zdjęcia na tablicy inspiracji ;) A jak góry (ukochane góry) to nie mogło być inaczej, jak kartka z papierów z naszej góralskiej kolekcji Holy Mountains (papier 01/02), połączanej z papierem Invisible Love z kolekcji Foggy Dew. Listki wycięłam z papieru Jungle z kolekcji Night&Day. Motylki pochodzą z paska z kolekcji Holy Mountains.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...