poniedziałek, 5 maja 2014

Plusy za aktywność ;)

Dzień dobry w majowe południe :) Wypoczęci po Majówce? U nas była bardzo scrapowo-pracowita, ale o tym pisałam w poprzedniej notce - scrapowanie bowiem przeciągnęło się do białego rana (nie ma jak spędzać czas w rodzinnym gronie) a potem na dzień następny :)Właśnie niedawno minęło pół roku, odkąd przygotowujemy dla Was wyzwania. Zgłosiłyście (bo wśród uczestników chyba nie było żadnego Pana) mnóstwo pięknych prac, za które bardzo Wam dziękujemy.
Teraz czas spełnić obietnicę: nagrodzić osobę najbardziej aktywną.
Okazało się to nie takie proste. Ponieważ nie było sprecyzowane, na czym ta aktywność poleca, po analizie wyłoniły nam się dwie kategorie.  • Udział w największej ilości wyzwań
  • Najwięcej zgłoszonych prac.


W takim przypadku postanowiliśmy wyróżnić dwie osoby. 
W kategorii pierwszej - udział w największej ilości wyzwań nie do pobicia jest 

Tina J - 6 wyzwań
Natomiast najwięcej prac zgłosiła
Magdzik - 8 prac

Obu Paniom bardzo dziękujemy:). Dostaną od nas po kolekcji naszych Papierów - Falling Stars lub SnakeSkin do wyboru oraz zapraszamy do wystąpienia u nas w charakterze Gościnnych Projektantek. Prosimy o kontakt na email altairart1@gmail.com
Gratulacje i bardzo dziękujemy!
***
Jednocześnie chcemy Was zaprosić - jeśli zrobiliście/zrobiłyście pracę z użyciem naszych papierów lub dodatków podzielcie się nią z nami - albo dodając zdjęcie na naszej tablicy na facebooku lub przesyłając  je na maila  (altairart1@gmail.com) wraz z linkiem do Waszej strony/bloga/galerii - zrobimy osobną galerię Waszych prac.
Sposób autorów przesłanych prac będziemy wybierać osoby, które zaprosimy jako Gościnnych Projektantów.
Zapraszamy! 
:)

2 komentarze:

  1. O jaaa...! :D Aż dwa razy sprawdzałam, czy to na pewno o mnie chodzi! :D Bardzo się cieszę! Dziękuję! :) I gratuluję Tinie oczywiście! :) Pędzę napisać @ :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję bardzo za wyróżnienie, nie wiedziałam, że "uzbierało" się aż tak dużo wyzwań:) Ależ jestem szczęśliwa :) Gratuluję Magdzik !:)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...