sobota, 4 października 2014

Wyzwanie 7: Tag

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na nasze kolejne wyzwanie. Tym razem tematem przewodnim jest tag. prosimy o zrobienie kartki z użyciem taga, kartki tagowej lub taga. Aby nie była za łatwo mamy dodatkowe wytyczne: jest nim użycie sznurka lub kokardy, dodanie przeszyć (prawdziwych lub narysowanych), minimum 3 warstwy oraz minimum 2 media.

Zapraszamy do zabawy!


Zasady wyzwania

1. Praca musi być nowa, nigdzie wcześniej nie publikowana.
2. Ilość prac do zgłoszenia: można zgłosić więcej niż jedną, ale każdą prosimy zgłaszać w osobnej notce, z podaniem banerka wyzwania i linkiem do tej notki. W przypadku zgłaszania prac zamieszczonych nie na blogu (w galerii, facebooku) w opisie pracy trzeba podać link do wyzwania.
3. Każda zgłoszona praca jest brana pod uwagę przy wyborze pracy wyróżnionej.
4. Forma: kartka, tag.
5. Pracę można zgłaszać maksymalnie na 3 inne wyzwania (łącznie z naszym 4 wyzwania).
6. W pracach nie trzeba używać produktów AltairArt, ale będzie nam bardzo miło, jeśli ich użyjecie :). Jeśli znajdują się w Waszej pracy, napiszcie o nich :)
7. Prace należy zgłaszać przez narzędzie do linkowania na końcu posta (nie w komentarzach do notki), podając link do notki z pracą (nie do całego bloga).
8. Bardzo prosimy o rozważenie wyłączenia weryfikacji słownej komentarzy - nasze DT stara się skomentować każdą pracę, a to bardzo utrudnia. Dziękujemy za zrozumienie! :)
9. Zgłaszając pracę na wyzwanie zgadzacie się na zamieszczenie jej na blogu AltairArt oraz na naszej stronie na FB.
10. Na Wasze prace czekamy do 31.10.2014 r.

Inspiracje Projektantek

ZetkaArt

Karteczka dla Patrycji z papierów: Letters from beyond i Parisienne Moonlight/ Viridian z kolekcji Falling Stars
Kartka zrobiona z papierów z kolekcji Night&Day - papier Jungle/Meadow

eMKa

Tym razem przygotowałam męską kartkę w stylu steampunk, w której wykorzystałam papier Verloren z kolekcji SnakeSkin oraz Tiramisu.

Doti Melodia

Tym razem postanowiłam zrobić kwiecistą kartkę tagową. Do wykonania kartki użyłam papieru AltairArt z kolekcji SnakeSkin: Recall i Promenade. Kartka ma cztery warstwy, a media które użyłam to gesso i tusz.

Visell

Alusiek7

Kartka zrobiona z papierów z kolekcji Mother Love.

4 komentarze:

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...