czwartek, 18 grudnia 2014

Wyzwanie: Stare i nowe

Zapraszamy na ostatnie wyzwanie w tym roku. Z racji tego, że część wyzwania będzie odbywać się w starym roku, a część już w nowym mamy dla Was taki własnie temat: Stare i Nowe. Chciałybyśmy, aby w Waszej pracy znalazło się coś starego i coś nowego. Może to być praca recyklingowa, kalendarz na nowy rok z czymś starym, LO ze starym zdjęciem.... Napiszcie tylko co w Waszej pracy jest starego i co nowego :)
Zapraszamy :)


Zasady wyzwania

1. Praca musi być nowa, nigdzie wcześniej nie publikowana.
2. Ilość prac do zgłoszenia: można zgłosić więcej niż jedną, ale każdą prosimy zgłaszać w osobnej notce, z podaniem banerka wyzwania i linkiem do tej notki. W przypadku zgłaszania prac zamieszczonych nie na blogu (w galerii, facebooku) w opisie pracy trzeba podać link do wyzwania.
3. Każda zgłoszona praca jest brana pod uwagę przy wyborze pracy wyróżnionej.
4. Forma: dowolna (scrapowa).
5. Pracę można zgłaszać maksymalnie na 3 inne wyzwania (łącznie z naszym 4 wyzwania).
6. W pracach nie trzeba używać produktów AltairArt, ale będzie nam bardzo miło, jeśli ich użyjecie :). Jeśli znajdują się w Waszej pracy, napiszcie o nich :)
7. Prace należy zgłaszać przez narzędzie do linkowania na końcu posta (nie w komentarzach do notki), podając link do notki z pracą (nie do całego bloga).
8. Bardzo prosimy o rozważenie wyłączenia weryfikacji słownej komentarzy - nasze DT stara się skomentować każdą pracę, a to bardzo utrudnia. Dziękujemy za zrozumienie! :)
9. Zgłaszając pracę na wyzwanie zgadzacie się na zamieszczenie jej na blogu AltairArt oraz na naszej stronie na FB.
10. Na Wasze prace czekamy do 16.01.2015 r. do godz. 23:55.

Inspiracje Projektantek

Bea

Stara tapeta, oj bardzo stara gdzieś w zakamarkach mnie się uchowała.
Znalezisko wykorzystane w pracy z papierem z naszej najnowszej kolekcji Night&Day - Fish Eye
I takim oto sposobem mamy tu "STARE I NOWE"


 eMKa

Zawieszkę zrobiłam z rolek po papierze toaletowym (stare), a nowy jest obrazek (i cała praca ;)). Użyłam papieru Lost in space z kolekcji Falling Stars

Alusiek7

Ze STAREGO pudełka zrobiłam domek, a ten domek jest prezentem dla Młodych ludzi którzy właśnie zaczynają NOWE życie w swoich 4 kątach.
Wykorzystałam papier AltairArt-FloorFalling Stars -Lost in space/Sand, Hoist the colours - Hot Chocolate.

Visell

Wykorzystałam tekturę falista z opakowania (stare). Zdjęłam częściowo wierzchnią warstwę i wycięłam serwetkę. Nowa jest praca ;)

Doti Melodia
Było to nie lada wyzwanie. Zagessowałam LO, położyłam pastę strukturalną na blejtram, aż na końcu wybrałam stary słoik leżący na szafie w kuchni i zrobiłam z niego lampion. Do wykonania wykorzystałam, gesso, gel medium, mgiełki... i papier Altair Art King Crimson.
Srebrnolistka
Kalendarz na 2015 rok - zrobiony z papierów z kolekcji SnakeSkin: Eternal Tree i Promenade. Nowy jest rok i kalendarz, stara - koronka, którą dostałam od mojej Babci :)

3 komentarze:

 1. Z chęcią biorę udział! :-))

  OdpowiedzUsuń
 2. Drogie Panie czy ja się dolinkowałam, czy coś poszło nie tak??? Pozdrawiam justynamdmx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej, link jest prawidłowo dodany :)

   Usuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...