wtorek, 3 marca 2015

Wyzwanie #5: Wielkanoc z tagiem

Zapraszamy na nasze kolejne wyzwanie. Tym razem tematem będzie Wielkanoc z tagiem - prosimy o zrobienia pracy o tematyce wielkanocnej, w formie dowolnej, z wykorzystaniem taga. Może to być kartka, tag, kartka w kształcie taga - co Wam wyobraźnia podpowiada


Zasady wyzwania

1. Praca musi być nowa, nigdzie wcześniej nie publikowana.
2. Ilość prac do zgłoszenia: można zgłosić więcej niż jedną, ale każdą prosimy zgłaszać w osobnej notce, z podaniem banerka wyzwania i linkiem do tej notki. W przypadku zgłaszania prac zamieszczonych nie na blogu (w galerii, facebooku) w opisie pracy trzeba podać link do wyzwania.
3. Każda zgłoszona praca jest brana pod uwagę przy wyborze pracy wyróżnionej.
4. Forma: dowolna (scrapowa), z tagiem.
5. Pracę można zgłaszać maksymalnie na 4 inne wyzwania (łącznie z naszym 5 wyzwań).
6. W pracach nie trzeba używać produktów AltairArt, ale będzie nam bardzo miło, jeśli ich użyjecie :). Jeśli znajdują się w Waszej pracy, napiszcie o nich :)
7. Prace należy zgłaszać przez narzędzie do linkowania na końcu posta (nie w komentarzach do notki), podając link do notki z pracą (nie do całego bloga).
8. Bardzo prosimy o rozważenie wyłączenia weryfikacji słownej komentarzy - nasze DT stara się skomentować każdą pracę, a to bardzo utrudnia. Dziękujemy za zrozumienie! :)
9. Zgłaszając pracę na wyzwanie zgadzacie się na zamieszczenie jej na blogu AltairArt oraz na naszej stronie na FB.
10. Na Wasze prace czekamy do 31.03.2015 r. do godz. 23:55.


Inspiracje Projektanek

eMKa

Przygotowałam mocno warstwową kartkę w kolorach żółci i zieleni, czyli najbardziej wiosennych - moim zdaniem. Papiery, które wykorzystałam to Sand i Lemon Tree z kolekcji kolekcji Falling Stars, a także arkusze z elementami do samodzielnego wycinania z najnowszej kolekcji Foggy Dew.

Oto moja jedna z pierwszych kartek wielkanocnych.
Kartka powstała z papierów nowej kolekcji Foggy DewTime oraz z dodatku Tagi wielkanocne.
Wykorzystałam jeszcze papier Lemon Tree oraz Forest z kolekcji AltairArt Falling Stars.

Kartka powstała z papierów z najnowszej kolekcji Foggy Dew - Time i First Butterfly oraz tagów wielkanocnych; żółty papier w kropki to Lava/Stars z kolekcji Night&Day. 


Visell

Kartka wykonana z kolekcji Foggy Dew. Dodałam taga z TEGO zestawu.
Papiery są bardzo uniwersalne, pastelowe. Mogą posłużyć do wykonania wszelkiego rodzaju prac. W zestawie znajdziemy także wielkanocne napisy.


Srebrnolistka

Kartkę zrobiłam z papieru Time  z kolekcji Foggy Dew i Delikatnienie z kolekcji Body&Soul. Dodałam taga z dodatków wielkanocnych, oraz motylka z motylkowego zestawu. Napis pochodzi z dodatków


Alusiek7

Kartka wielkanocna w kształcie taga, i z dwoma dodatkowymi ukrytymi. Ciepłe wiosenne kolory dzięki papierom Falling Stars Dusk/Lemon-treeNight&Day Jungle/Meadow oraz Tangerine Dream.

Bea

Kartko-zawieszka czyli Jajeczko me wielkanocne zieleniami otulone, 
zieleniami z papierów kolekcji Between Night and Day - Jungle/Meadow


2 komentarze:

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...