środa, 29 kwietnia 2015

Gościnna Projektantka: Zofiko

Fanka marca

Na imię mam Zofia. Od niedawna prowadzę swój blog (zofiko.blogspot.com), gdzie prezentuję swoje prace. Są to przede wszystkim kartki okolicznościowe robione na wszelkie uroczystości. Obdarowuję nimi członków rodziny, przyjaciół, znajomych.

Pierwsze kartki powstały jakieś 9 lat temu. Moja uczennica zachorowała wtedy na nowotwór złośliwy. Wspólnie z wieloma osobami organizowałam różne akcje charytatywne (kiermasze, loterie, koncert), podczas których moje kartki były licytowane a dochód przeznaczony na leczenie dziewczynki.

Kartki robię do dzisiaj. Nie mam jakieś swojego, specjalnego stylu. Piękne kolekcje papierów, tekturki, wykrojniki i inne dodatki sprawiają, że mogę robić kartki różnorodne, bardzo bogate jak i te proste i skromne. W zależności od okazji i osoby, dla której są przeznaczone. W swoich pracach bardzo często wykorzystuję dodatki samodzielnie wykonane, szczególnie róże, ale też inne kwiaty.

Chętnie biorę udział w wyzwaniach. Uważam, że to sprzyja twórczemu tworzeniu. Nie mówiąc już o relaksie, odprężeniu i sposobie na wypełnienie wolnego czasu. 
1 komentarz:

  1. Ta zielona jest super, świetna, taka delikatna. Fajnie wyszła też ta wydzieranka:)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...