niedziela, 15 kwietnia 2018

Komunijna inspiracja / Communion inspiration by Marlena

Witajcie w niedzielne popołudnie :)

Wiosenna aura coraz silniejsza i sprzyjająca twórczym wyzwaniom.
Na dziś przygotowałam dla Was kolejną komunijną inspirację, ponieważ Maj zbliża się coraz szybciej, a maju najpopularniejszą okolicznością jest Pierwsza Komunia Święta.

Welcome at this Sunday afternoon :)
A spring aura is stronger and more conducive to creative challenges.
For today I have prepared another communism for you, because May is getting closer and faster, and in May the most popular occasion is First Holy Communion.


Postanowiłam powoli wracać do koronek i perełek, tak by jak najbardziej oddać mój ulubiony styl Shabby Chic. Jednak by nie przesadzić (a z tym nie trudno, gdy chodzi o ten styl) nie użyłam przy tej kartce ani kropelki farby i siłą woli powstrzymałam się od postrzępienia brzegów.

I decided to slowly return to the laces and pearls, so as to best reflect my favorite Shabby Chic style. However, not to overdo it (and this is not difficult when it comes to this style), I did not use a small drop of paint with this piece of paper and I refrained from fraying the edges with my willpower.Dzięki temu praca jest estetyczna i pozostaje delikatna, nie przytłoczona nadmiarem "zabiegów stylizacyjnych". Ograniczyłam się również w ilości użytej koronki by nie przytłoczyć całej kompozycji i nie zasłonić całkowicie cudnych motywów użytego papieru z kolekcji "Flower Harmony".

Thanks to this, work is aesthetic and remains delicate, not overwhelmed by the excess of "stylization treatments". I also limited the amount of lace used so as not to overwhelm the whole composition and not completely cover the wonderful motives of the used paper from the "Flower Harmony" collection.
Użyłam/Used:

Listki       Bloczek 15x15 cm   
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...