czwartek, 30 sierpnia 2018

Ślubna kartka/Wedding card by Marlena

Witajcie.
Kolejna moja inspiracja to kartka ślubna w romantycznym wydaniu. Powoli wracam do stylu shabby i znów w moich pracach pojawiają się koronki, perełki i strzępienia.
Dziś postanowiłam wyjść poza ramy bazy przez co kartka zyskała na "szerokości".
Z arkusza z elementami do wycięcia przygotowałam sobie kwiatowy wianek i dwie karty jurnalowe, z jednej z nich wycięłam kwiaty z napisem "Love", drugą zaś pocieniowałam tuszem i poszarpałam nożyczkami. Wianek rozcięłam na pół, by użyć go po obu stronach. Środkową warstwę rozerwałam nieregularnie na pół i również postrzępiłam, dodatkowo podklejając każdy kawałek obustronnie koronką. Pomiędzy te dwa kawałki przykleiłam koronkowe kwiaty na tiulu. 

Hello.
My next inspiration is a wedding card in a romantic edition. I slowly return to the style of shabby and again in my works lace, pearls and shreds appear.
Today, I decided to go beyond the base of the base, thanks to which the card gained "width".
From the sheet with the elements to be cut I prepared a floral wreath and two jurnal cards, from one of them I cut flowers with the inscription "Love", the other one I cut with ink and torn with scissors. I cut the wreath in half to use it on both sides. I broke the middle layer irregularly in half and also frayed, additionally gluing each piece on both sides with lace. Between these two pieces I glued lace flowers on the tulle.


Użyłam/Used:

   

   

MarlenaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...