wtorek, 27 października 2020

Kartka w stylu vintage || Vintage card

 Dzień dobry :)

Listopad za pasem, więc zaczynam na dobre tworzyć kartki świąteczne. Na dekoracje przyjdzie jeszcze czas. Po galeriach handlowych nie chodzę, więc nie wiem, czy tam już sezon świąteczny ew pełni, ale podejrzewam, że w Waszych pracowaniach, jak i u mnie - na pewno.
Ta kartka powstała podobnie jak poprzednia z nieświątecznych papierów - kolekcja Nightfall ma piękne galaktyczny bordowy papier, który pasuje do prac świątecznych. Dodatkowo użyłam papier z nowej kolekcji Butterfly Effect - trochę aby sprawdzić, jak będzie się prezentował w świątecznym wydaniu. Mi się bardzo podoba, a Wam :)?

Hello :)
November is near, so I'm starting to create Christmas cards for good. There will be time for Christmas decorations too. I don't go to shopping malls, so I don't know if there is a full holiday season there, but I suspect that in your craftrooms and at my place - it is for sure.
This card was created just like the previous one from non-Christmas papers - the Nightfall collection has a beautiful galactic dark red paper that goes well with Christmas cards. In addition, I used a paper from the new Butterfly Effect collection - a bit to check how it would  look in the Christmas mood. I like it very much, and how about you :)?Papiery || Papers

   

3 komentarze:

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...