niedziela, 27 grudnia 2020

Nasz nowy Zespół || Our new Design Team

 Dzień dobry :) 

Dziś mamy ogromną przyjemność przedstawić zespół niezwykle utalentowanych dziewczyn, które będą Was inspirować w nadchodzącym roku!
Hello, Today we are happy to present a team of very talented girls who will inspire you in the upcoming year!


Poznajcie bliżej każdą z dziewczyn :) Odwiedźcie koniecznie ich strony, aby podziwiać cudne prace, jakie tworzą :)
Get to know each of the girls closer :) Be sure to visit their websites to admire the wonderful artworks they create :)


Jestem Agnieszka. Rękodzieło w różnej postaci otaczało mnie zawsze a ja zajęłam się nim jakieś 4 lata temu. Na początku był to quilling a później poznałam scrapbooking. Ciągle się uczę, więc może dojdzie i coś jeszcze.....
I'm Agnieszka. Handicraft in various forms has always surrounded me and I started to make it about 4 years ago. At the beginning it was quilling and later I got to know scrapbooking. I am still learning, so maybe something else will come .....
Justyna Chrzanowska: Rękodzieło towarzyszy mi odkąd pamiętam, ale cardmakingiem zajmuję się od 5 lat. Jestem podekscytowana na myśl, że pierwszy raz będę inspirowała moimi pracami i to w DT AltairArt.
Handicraft has been with me since I can remember, but I've been cardmaking for 5 years. I am excited to inspire you by my work for the first time  in DT AltairArt.
Rękodzieło to moja pasja od dawna. Tworzyłam w różnych technikach i stale próbuję czegoś nowego. Ostatnio najbardziej odnajduję się w scrapbookingu. Uwielbiam przestrzenne prace, z ręcznie robionymi kwiatami z foamiranu lub papieru.
Handicraft has been my passion for a long time. I created in various techniques and I am constantly trying something new. Recently, I find myself most in scrapbooking. I love spatial works with hand-made flowers made of foamiran or paper.

Jestem niespokojnym duchem, który nie potrafi bezczynnie usiedzieć na miejscu. Pracuję zawodowo, a praca twórcza, to moja odskocznia od świata realnego i czas relaksu. Scrapuję, decoupage'uję, haftuję, szydełkuję, kocham prace mixed-mediowe.
I am a restless spirit that cannot sit idly by. I work professionally, and creative artwork is my springboard from the real world and a time to relax. I create scrabooking, cards, decoupage, embroider, crochet, I love mixed media artworks.
Rękodzieło  już od dziecka  było moim przyjacielem. Zawsze lubiłam zrobić coś z niczego.
Scrapbookingiem zajmuję się niecałe trzy lata. Pasja do niego pochłonęła mnie bezgranicznie, jest czymś co pozwala mi wyrazić siebie. Wylewam swoje uczucia na kawałki papieru sklejajac je w całość tak aby mogły upajać mnie i innych swoim urokiem. Kocham robić kwiaty i staram połączyć się dwie  bajki w jedną.
Crafts have been my friend since childhood. I've always liked to do something out of nothing.
I have been scrapbooking for less than three years. The passion for it absorbed me a lot, it is something that allows me to express myself. I put my feelings on pieces of paper sticking them together so that they can delight me and others with their charm. I love making flowers and try to combine two fairy tales into one.

Tworzę w różnych technikach i dziedzinach, najwięcej w scrapbookingu. Lubię kreować otaczający mnie świat i sprawiać ludziom niespodzianki personalizując kartki dla nich.
I create in various techniques and fields, mostly in scrapbooking. I like to create the world around me and surprise people by personalizing cards for them.W scrapowym świecie bardziej znana jako Cytrynowe Drzewo. Od zawsze artystyczna dusza, która w końcu po latach poszukiwań odnalazła scrapbooking i może się w nim realizować.
In the scrapbooking world, I'm  better known as the Lemon Tree. I have always been an artistic soul who, after years of searching, has found scrapbooking and can find fulfillment in it.
Bardzo mi miło, iż kolejny rok mogę być w zespole Altair Art. Postaram się po raz kolejny zachwycić was moimi pracami i w jak najlepszy sposób promować wspaniałe papiery Altair Art. Zapewne wiele osób już zna moje prace - pełne papierowych kwiatów lub formy przestrzenne.
I am very pleased that I can be in the Altair Art team for another year. I will try to delight you with my works once again and promote the wonderful Altair Art papers in the best possible way. Probably many people already know my works - full of paper flowers or spatial forms.

Cieszę się, że kolejny rok będę w AltairArt, tworzę w różnych technikach, często przerabiam "śmieci" aby nadać im nowe życie.
I am happy that I will be at AltairArt DT for another year. I create in various techniques, I often recycle "rubbish" to give it a new life.

Karola jest z nami już drugi rok, znacie na pewno jej fantastyczne filmy, które regularnie pojawiały się na naszym kanale na YT :) W tym roku będzie inspirować także na naszym blogu. 
Karola has been with us for the second year, you surely know her fantastic films that regularly appeared on our YT channel :) This year she will also inspire us on our blog.

I na koniec ja, Ania, będę i w tym roku projektować dla Was papiery AltairArt :) 
And finally me, Ania,  I will also design AltairArt papers for you this year :)

10 komentarzy:

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...