sobota, 17 lipca 2021

a fan which is finally done ;)

Dzień dobry :) 
Chciałbym przedstawić kartkę, będącą moją pierwszą inspiracją na blogu. Praca miała być prosta - wpadłem na pomysł z kompozycją opartą o wycinki koła - kilka elementów ułożonych w wachlarz i już:) Okazało się jednak zupełnie inaczej - spędziłem nad nią pół dnia próbując poskładać to tak jak w wyobraźni - wcale nie było łatwo uzyskać ten efekt, o który mi pierwotnie chodziło :) Ale finalnie jest! (tak mniej - więcej).
Mam do Was pytanie - czy to kwestia mojego braku doświadczenia w robieniu kartek, czy Wam też się tak zdarza, że wpadacie na jakiś pomysł, zaczynacie go robić, a później okazuje się, że przeniesienie tej wizji na pracę jest dużo trudniejsze niż wydawało się na początku?

Good morning :)
I would like to present a card which is my first blog inspiration. The work was supposed to be simple - I had an idea with a composition based on circle sectors - a few elements arranged as a fan  - and it's done :) But it turned out completely different - I spent half a day trying to put it together as in my imagination - it was not easy to get this effect that I originally planed :) But finally I got it! (more or less).

I have a question for you - is it a problem of my very little experience in making cards, or does it happen to you too - you come up with an idea, start doing it, and then it turns out that realizing this vision is much more difficult than it seemed at beginning?


Papers
 

Miłego dnia
Have a nice day 

Janusz

1 komentarz:

  1. Mi się często tak dzieje że w głowie projekt wygląda exrta a w realizacji już nie. Zazwyczaj z bardziej skomplikowanymi projektami tak bywa. Ale to bardzo pomaga bo człowiek wie na przyszłość co i jak zrobić bo coś tam nie wyszło po naszej myśli. Twoja kartka wyszła super.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...