wtorek, 4 stycznia 2022

Gościnna Projektantka: DoraArt Studio

 Dzień dobry :) 

Dziś mamy przyjemność gościć naszą pierwszą Gościnną Projektantkę Dorotę DoraArt Studio :) Oddaję jej głos:

Hello, Today we are pleased to host our first Guest Designer Dorota DoraArt Studio :) I give her the floor:

Witajcie, 

Jest mi bardzo miło, że mogę się pojawić na blogu AltairArt i bardzo dziękuję Ani za zaproszenie. Mam nadzieję, że podołam temu wyzwaniu :) Na moje pierwsze wystąpienie przygotowałam świąteczny layout. Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam Święta Bożego Narodzenia, ich klimat i nastój. Czekam na nie zawsze i delektuję się przygotowaniami, wypiekami, uwielbiam tworzyć kartki na Święta. Ale zarazem szkoda mi, jak święta mijają i jeszcze przez jakiś czas chcę zachować ten klimat choćby w mojej pracowni i nie chować do szuflady świątecznych przydasiów. Dlatego postanowiłam oprawić na pamiątkę zdjęcia z rodzinnych świąt i to jedna z moich prac, które zamierzam zrobić.

Użyłam papiery z kolekcji Festive Bells, która od lat towarzyszy mi w świątecznym kartkowaniu. Mam nadzieję, że się Wam spodoba :) Robicie layouty? 

Hello,

I am very pleased that I can appear on the AltairArt blog as a guest designerv and thank Ania very much for the invitation. I hope that I will cope this challenge :)  I have created a Christmas layout for my first inspiration. I don't know about you, but I love Christmas, its atmosphere and vibes. I'm always waiting for it and I enjoy preparations, baking, cooking, I love creating Christmas cards. But at the same time, I feel a bit sad when Christmas passes and I want to keep this atmosphere for some time. That's why I don't hide my Christmas craft supplies in my studio yet. This year I decided to frame some photos from family holidays as souvenirs and this is one of my artworks that I am going to do.

I used papers from the Festive Bells collection, which has been accompanying me in Christmas carding for a couple of years. I hope you like it :) Do you make layouts?Papiery || Papers
  

Miłego dnia
Have a nice day

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...