środa, 16 września 2015

Wyzwanie #11: 3xNIE

Zapraszamy na basze kolejne wyzwanie :)
Tym razem temat zaproponowała Visell - jest to 3x NIE, czyli praca bez użycia wykrojników (i dziurkaczy), bez tekturek i bez kwiatów - także jako wzór papieru.
Ciekawie, prawda :)?
To naprawdę jest wyzwanie!

Zasady wyzwania

1. Praca musi być nowa, nigdzie wcześniej nie publikowana.
2. Ilość prac do zgłoszenia: można zgłosić więcej niż jedną, ale każdą prosimy zgłaszać w osobnej notce, z podaniem banerka wyzwania i linkiem do tej notki. W przypadku zgłaszania prac zamieszczonych nie na blogu (w galerii, facebooku) w opisie pracy trzeba podać link do wyzwania.
3. Każda zgłoszona praca jest brana pod uwagę przy wyborze pracy wyróżnionej.
4. Forma: dowolna (scrapowa).
5. Pracę można zgłaszać maksymalnie na 4 inne wyzwania (łącznie z naszym 5 wyzwań).
6. W pracach nie trzeba używać produktów AltairArt, ale będzie nam bardzo miło, jeśli ich użyjecie :). Jeśli znajdują się w Waszej pracy, napiszcie o nich :)
7. Prace należy zgłaszać przez narzędzie do linkowania na końcu posta (nie w komentarzach do notki), podając link do notki z pracą (nie do całego bloga).
8. Bardzo prosimy o rozważenie wyłączenia weryfikacji słownej komentarzy - nasze DT stara się skomentować każdą pracę, a to bardzo utrudnia. Dziękujemy za zrozumienie! :)
9. Zgłaszając pracę na wyzwanie zgadzacie się na zamieszczenie jej na blogu AltairArt oraz na naszej stronie na FB.
10. Na Wasze prace czekamy do 15.10.2015 r. do godz. 23:55.
11. Wyniki wyzwania zostaną podane 21 października 2015 r.

Inspiracje Projektantek

eMKa

Najtrudniej było mi nie użyć kwiatów na tej kartce bo właściwie na większości moich kartek znaleźć można było kwiaty, ale udało się i przygotowałam kartkę z motylami w stylu CAS z użyciem papierów Creme BruleeBlue Monday oraz Time, a także  arkusza z motylami i tego paska z motylami. Dodałam też napis pochodzący z  tego paska z napisami


Karasiowa

Na dzisiejsze wyzwanie, przyznaję, nie takie łatwe dla mnie bo bez kwiatów, postanowiłam zrobić torebkę na prezent dla małej dziewczynki, z papierów Made of Stars - Pulsar/Andromeda, Milk&Honey i  SnakeSkin -La mere/Nachtschatten


JoasiaamAlusiek7


Mój pociąg do przyszłości został stworzony ze ścinków różnych papierów Altair Art
Okazja była nie byle jaka do stworzenia pociągu, moja najstarsza pociecha dołączyła do uczniów klasy pierwszej a to wymagało odpowiedniego planu lekcji. 
Wagoniki zawierają tablice które w każdym momencie można wymienić. Całość ozdobiona muszelkami i piaskiem przywiezionymi z tegorocznych wakacji.
Pomysł mój a w wykonaniu pomagał zainteresowany czyli sam Maszynista pociągu.
Niepowtarzalna Kartka

Ślubna kartka powstała z najnowszej kolekcji, czego raczej nie widać, ale pod warstwą mediów jest papier Andromeda, a pod nim Cosmic Dust.


Srebrnolistka

Ja poradziłam sobie z tym wyzwaniem za pomocą mediów i stempli. Najbardziej brakowało mi przy tej kartce tekturek :) Kartka powstała z obu stron papieru Time/First Butterfly z kolekcji Foggy Dew5 komentarzy:

 1. Świetne inspiracje!
  Pomysł mam, jeszcze tylko czasu potrzebuję... :-))

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne inspiracje! Biegnę coś pokleić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi się podoba pomysł tego wyzwania, a inspiracje...super!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszamy - nie możemy sie doczekać waszych prac :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne inspiracje :) a więc i ja spróbuję :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...