czwartek, 4 września 2014

Wyzwanie 5: Ramki

Zapraszamy na nasze kolejne wyzwanie. Tym razem prosimy o zrobienie pracy (w formie dowolnej) z użyciem ramki. Ramka może być wycięta z papieru, z beermaty, a masy papierowej... z czego wymyślicie :). Dodatkową wytyczną jest minimum 3 warstwy oraz minimum 2 media! 
zapraszamy do zabawy!

Zasady wyzwania

1. Praca musi być nowa, nigdzie wcześniej nie publikowana.
2. Ilość prac do zgłoszenia: można zgłosić więcej niż jedną, ale każdą prosimy zgłaszać w osobnej notce, z podaniem banerka wyzwania i linkiem do tej notki. W przypadku zgłaszania prac zamieszczonych nie na blogu (w galerii, facebooku) w opisie pracy trzeba podać link do wyzwania.
3. Każda zgłoszona praca jest brana pod uwagę przy wyborze pracy wyróżnionej.
4. Forma: dowolna.
5. Pracę można zgłaszać maksymalnie na 3 inne wyzwania (łącznie z naszym 4 wyzwania).
6. W pracach nie trzeba używać produktów AltairArt, ale będzie nam bardzo miło, jeśli ich użyjecie :). Jeśli znajdują się w Waszej pracy, napiszcie o nich :)
7. Prace należy zgłaszać przez narzędzie do linkowania na końcu posta (nie w komentarzach do notki), podając link do notki z pracą (nie do całego bloga).
8. Bardzo prosimy o rozważenie wyłączenia weryfikacji słownej komentarzy - nasze DT stara się skomentować każdą pracę, a to bardzo utrudnia. Dziękujemy za zrozumienie! :)
9. Zgłaszając pracę na wyzwanie zgadzacie się na zamieszczenie jej na blogu AltairArt oraz na naszej stronie na FB.
10. Na Wasze prace czekamy do 30.09.2014 r.

Inspiracje Projektantek

zetkaArt

Kartka składa się z 9 warstw, została zrobiona z papierów z kolekcji SnakeSkin Flesh and Blood i Eternal tree oraz z Black planet z kolekcji Hoist the colours. Media to tusz Distress i gesso.

eMKa

Mocno warstwowa kartka, wykonana z papierów Dusk z kolekcji Falling Stars, Verloren oraz Starfish z kolekcji SnakeSkin. Papiery mocno potarmosiłam, podarłam, potuszowałam i pociapałam białą farbą akrylową. Oprócz tuszy i farby akrylowej, użyłam także perłową mgiełkę oraz zwykłe lakiery do paznokci, którymi pomalowałam rozgwiazdy i delikatnie pociapałam sieć rybacką. Pierwsza i najbardziej rzucająca się w oczy ramka jest dość nietypowa bo jest to koło ratunkowe, a kolejną ramkę dojrzeć można dookoła obrazka.

Srebrnolistka

Kartka została zrobiona z papierów z kolekcji Mother Love. Jest 6 warstw. Media to tusz, perełki w płynie, którymi jest pomalowana ramka z beermaty i napis. 

Doti Melodia

Do wykonania kartki użyłam papierów AltairArt Aeterna oraz Recall z kolekcji SnakeSkin i Sand. Róże wykonane metodą quillingu zostały popsikane mgiełką, a boki jak i gaza zostały wytuszowane.

Alusiek7

 Mini ramki na zdjęcia wielkości ok 10 cm, w sam raz na postawienie na biurku.
Wykorzystałam papier Tangerine Dream 01Love of life  z kolekcji Falling Stars.
Do tego brzegi wytuszowane kolorowymi tuszami a całość pokryta perłową mgiełką.

Visell

Moja kartka ma trzy warstwy papieru. Użyłam sporej ilości mediów: tusze distress, farba pękająca, farba akrylowwa, Glimmer Glaze.
W pracy wykorzystałam papiery z kolekcji Summer Wine: Leaves oraz Piaski pustyni.

3 komentarze:

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...