środa, 15 października 2014

Wyzwanie 8: Wykreślanka

Zapraszamy na nasze kolejne wyzwanie :)
Tym razem jest to - wykreślanka. Aby jednak nie było za łatwo ;) można użyć TYLKO wykreślonych rzeczy. Oczywiście, możecie użyć także nożyczek, rąk własnych oraz wyobraźni ;)
Zapraszamy do zabawy!
:)

Zasady wyzwania

1. Praca musi być nowa, nigdzie wcześniej nie publikowana.
2. Ilość prac do zgłoszenia: można zgłosić więcej niż jedną, ale każdą prosimy zgłaszać w osobnej notce, z podaniem banerka wyzwania i linkiem do tej notki. W przypadku zgłaszania prac zamieszczonych nie na blogu (w galerii, facebooku) w opisie pracy trzeba podać link do wyzwania.
3. Każda zgłoszona praca jest brana pod uwagę przy wyborze pracy wyróżnionej.
4. Forma: dowolna.
5. Pracę można zgłaszać maksymalnie na 3 inne wyzwania (łącznie z naszym 4 wyzwania).
6. W pracach nie trzeba używać produktów AltairArt, ale będzie nam bardzo miło, jeśli ich użyjecie :). Jeśli znajdują się w Waszej pracy, napiszcie o nich :)
7. Prace należy zgłaszać przez narzędzie do linkowania na końcu posta (nie w komentarzach do notki), podając link do notki z pracą (nie do całego bloga).
8. Bardzo prosimy o rozważenie wyłączenia weryfikacji słownej komentarzy - nasze DT stara się skomentować każdą pracę, a to bardzo utrudnia. Dziękujemy za zrozumienie! :)
9. Zgłaszając pracę na wyzwanie zgadzacie się na zamieszczenie jej na blogu AltairArt oraz na naszej stronie na FB.
10. Na Wasze prace czekamy do 13.11.2014 r do godz. 23:55.

Inspiracje Projektantek

ZetkaArt

  Kartka z papierów Viridian/ Parisienne Moonlight do jej stworzenia. Wykreśliłam sobie :
baza, wykrojnik, tusz, klej, papier, stempel, bez kwiatów, kokarda

Nowakowa

Wykreśliłam następujące wyrazy: baza, papiery, wykrojnik, bez kwiatów, koronka, taśma, tekturka.

Doti Melodia

Po wykreśleniu wszystkich znalezionych przeze mnie słów, które przydadzą się w stworzeniu pracy wybrałam następujące: stempel, kokarda, tusz, papier, tekturka, baza, kwiat, klej, taśma i koronka. W ten sposób powstał sówkowy czekoladownik. Do jego wykonania użyłam papierów AltairArt z kolekcji SnakeSkin: Verloren oraz Falling Stars: Lemon Tree.

Alusiek7

Dzień Nauczyciela to dobra okazja do stworzenia czekoladownika.
Wykonany z papieru Crème brûlée z najnowszej kolekcji Between Night and Day. Wykreśliłam baza, papier, wykrojnik, kwiatek, klej, kokarda.

Srebrnolistka

Kartkę zrobiłam z papierów z najnowszej kolekcji Night&Day oraz z papieru Lost in time z kolekcji Falling Stars. Wykreśliłam: baza, papiery, wykrojnik, taśma, kwiat, kokarda, gaza, klej, stempel, tusz. A na dodatek - kawa (bo bez kawy ani rusz :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...