piątek, 3 kwietnia 2015

Wyzwanie #6: Motyle

Zapraszamy na nasze kolejne wyzwanie :) Tym razem jest to praca z wyraźnym motywem motyli, w formie dowolnej.
Zapraszamy do zabawy! :)

 

Zasady wyzwania

1. Praca musi być nowa, nigdzie wcześniej nie publikowana.
2. Ilość prac do zgłoszenia: można zgłosić więcej niż jedną, ale każdą prosimy zgłaszać w osobnej notce, z podaniem banerka wyzwania i linkiem do tej notki. W przypadku zgłaszania prac zamieszczonych nie na blogu (w galerii, facebooku) w opisie pracy trzeba podać link do wyzwania.
3. Każda zgłoszona praca jest brana pod uwagę przy wyborze pracy wyróżnionej.
4. Forma: dowolna (scrapowa).
5. Pracę można zgłaszać maksymalnie na 4 inne wyzwania (łącznie z naszym 5 wyzwań).
6. W pracach nie trzeba używać produktów AltairArt, ale będzie nam bardzo miło, jeśli ich użyjecie :). Jeśli znajdują się w Waszej pracy, napiszcie o nich :)
7. Prace należy zgłaszać przez narzędzie do linkowania na końcu posta (nie w komentarzach do notki), podając link do notki z pracą (nie do całego bloga).
8. Bardzo prosimy o rozważenie wyłączenia weryfikacji słownej komentarzy - nasze DT stara się skomentować każdą pracę, a to bardzo utrudnia. Dziękujemy za zrozumienie! :)
9. Zgłaszając pracę na wyzwanie zgadzacie się na zamieszczenie jej na blogu AltairArt oraz na naszej stronie na FB.
10. Na Wasze prace czekamy do 30.04.2015 r. do godz. 23:55.

Inspiracje naszego DT

Doti Melodia

Coraz cieplej na dworze. Słoneczko świeci i za sprawą inki oraz słonecznego papieru AltairArt Lemon tree z kolekcji Falling Stars zrobiło się jeszcze bardziej radośnie. Użyłam także paska z napisami.

Srebrnolistka

Kartka powstała z papierów z kolekcji Foggy Dew (papier First Butterfly) oraz delikatnego błękitu z kolekcji Body&Soul. Motylki pochodzą z zestawu 2.

eMKa

Przygotowałam dwie, całkiem różne kartki, w których głównym motywem są motyle... W pierwszej wykorzystałam papier Lost in space, arkusz z motylami do samodzielnego wycinania oraz papier zapowiedź. Piękny, delikatny papier fioletowo-różowo-niebieski z drugiej kartki oraz papier ciemno - fioletowy, to również papier zapowiedź. 


Alusiek7

Kartka zrobiona z papierów z kolekcji Mother Love

Niepowtarzalna Kartka

Zrobiła piękny wianek z motylami z zestawów 1 i 2
Visell 

 


1 komentarz:

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...