niedziela, 3 maja 2015

Wyzwanie #7 pasteLOVE

Zapraszamy na nasze wyzwanie majowe. Tym razem tematem jest pasteLOVE - czyli praca w delikatnych, pastelowych kolorach z motywem miłości.
Serdecznie zapraszamy!

Zasady wyzwania

1. Praca musi być nowa, nigdzie wcześniej nie publikowana.
2. Ilość prac do zgłoszenia: można zgłosić więcej niż jedną, ale każdą prosimy zgłaszać w osobnej notce, z podaniem banerka wyzwania i linkiem do tej notki. W przypadku zgłaszania prac zamieszczonych nie na blogu (w galerii, facebooku) w opisie pracy trzeba podać link do wyzwania.
3. Każda zgłoszona praca jest brana pod uwagę przy wyborze pracy wyróżnionej.
4. Forma: dowolna (scrapowa).
5. Pracę można zgłaszać maksymalnie na 4 inne wyzwania (łącznie z naszym 5 wyzwań).
6. W pracach nie trzeba używać produktów AltairArt, ale będzie nam bardzo miło, jeśli ich użyjecie :). Jeśli znajdują się w Waszej pracy, napiszcie o nich :)
7. Prace należy zgłaszać przez narzędzie do linkowania na końcu posta (nie w komentarzach do notki), podając link do notki z pracą (nie do całego bloga).
8. Bardzo prosimy o rozważenie wyłączenia weryfikacji słownej komentarzy - nasze DT stara się skomentować każdą pracę, a to bardzo utrudnia. Dziękujemy za zrozumienie! :)
9. Zgłaszając pracę na wyzwanie zgadzacie się na zamieszczenie jej na blogu AltairArt oraz na naszej stronie na FB.
10. Na Wasze prace czekamy do 31.05.2015 r. do godz. 23:55.

Inspiracje DT


Kartkę dla Mamy zrobiłam z najnowszych papierów - delikatnej i różanej kolekcji Body&Soul, z dodatkiem brązu z kolekcji Night&Day - expresso. Listki wycięłam z papiery z tej samej kolekcji - JungleCieszę się, że miałam przyjemność pociąć nową kolekcję AltairArt Body&Soul. Jest bardzo delikatna w sam raz do prac romantycznych, dziecięcych, ale nie tylko. Przedstawiam Wam swoją inspirację: kartkę z pudełkiem ;)

Do zrobienia kartki użyłam papierów z najnowszych kolekcji - Wild geese z kolekcji Foggy Dew oraz arkusz 05/06 z kolekcji Body&Soul, a śliczne - zakochane ptaszorki, wycięłam z tego arkusiku - dostępnego w Skarbnicy Pomysłów.Mediowa kartka zrobiona została z papierów z najnowszej kolekcji Body&Soul. Motylki i róże zostały wycięte z pasków dołączonych do tej kolekcji. 


Alusiek7

Kartka powstała z papierów z najnowszej kolekcji Body&Soul - papier 05/06.

Karasiowa
Mnie pastelove kolory zawsze się kojarzą z bielą, dlatego też zrobiłam kartkę ślubną z papieru SnakeSkin -Verloren/Skies połączonego właśnie z białym.2 komentarze:

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...