czwartek, 16 lipca 2015

Wyzwanie #9: Pod gwiazdami

Zapraszamy na nasze pierwsze wyzwanie nowego DT.
Temat jest wakacyjny - tak jak z wakacjami kojarzy się rozgwieżdżone letnie nocne niebo, które można zobaczyć tylko jak się będzie na łonie natury, z daleka od świateł. 
Zatem - Pod gwiazdami w interpretacji dowolnej :)
Zapraszamy do zabawy :)Zasady wyzwania

1. Praca musi być nowa, nigdzie wcześniej nie publikowana.
2. Ilość prac do zgłoszenia: można zgłosić więcej niż jedną, ale każdą prosimy zgłaszać w osobnej notce, z podaniem banerka wyzwania i linkiem do tej notki. W przypadku zgłaszania prac zamieszczonych nie na blogu (w galerii, facebooku) w opisie pracy trzeba podać link do wyzwania.
3. Każda zgłoszona praca jest brana pod uwagę przy wyborze pracy wyróżnionej.
4. Forma: dowolna (scrapowa).
5. Pracę można zgłaszać maksymalnie na 4 inne wyzwania (łącznie z naszym 5 wyzwań).
6. W pracach nie trzeba używać produktów AltairArt, ale będzie nam bardzo miło, jeśli ich użyjecie :). Jeśli znajdują się w Waszej pracy, napiszcie o nich :)
7. Prace należy zgłaszać przez narzędzie do linkowania na końcu posta (nie w komentarzach do notki), podając link do notki z pracą (nie do całego bloga).
8. Bardzo prosimy o rozważenie wyłączenia weryfikacji słownej komentarzy - nasze DT stara się skomentować każdą pracę, a to bardzo utrudnia. Dziękujemy za zrozumienie! :)
9. Zgłaszając pracę na wyzwanie zgadzacie się na zamieszczenie jej na blogu AltairArt oraz na naszej stronie na FB.
10. Na Wasze prace czekamy do 15.08.2015 r. do godz. 23:55.Inspiracje Projektantek
Dość dosłownie podeszłam do tematu wyzwania i przygotowałam kartko-ramkę, która przedstawia nocny, afrykański pejzaż... Gwiaździste niebo, to arkusz Andromeda z naszej najnowszej kolekcji Made of Stars. Drewniana ramka, to arkusz Time z kolekcji Foggy Dew. Dodatkowo wykorzystałam żółty arkusz w kropeczki - Stars, z kolekcji Between Night and Day, z którego wycięłam napis.


                                                   Alusiek7
Kartka wykonana z papieru:  AltairArt - Made of Stars - Pulsar/Andromeda z dodatkiem Pillars of Creation/Nebula. Główny motyw to zachodzące słońce - które też jest gwiazdą :) i maleńkie gwiazdki dodane do ciemnego tła.


                                               
Na moja kartkę pod gwiazdami użyłam papieru  AltairArt z kolekcji Foggy Dew - First buttertly/Time w połączeniu z gwiazdkowym papierem innego producenta, z którego również zrobiłam gwiazdkowe róże.  Listki zostały wycięte z papieru AltairArt - Foggy Dew - Springtime/Invisible love.
Kartka powstała z papierów z róznych kolekcji: Body&Soul papier 07/08, Night&Day - Passion/ATF

Kartka została zrobiona z papierów z kolekcji Made of Stars

Pluton co prawda nie jest gwiazdą, a i jego przynależność do planet wzbudza kontrowersje, ale przecież znajduje się na wygwieźdzonym niebie ;) Co prawda miałam inną koncepcję tego LO, ale ostatnie zdarzenia spowodowały, że postanowiłam zrobić plutoniczne LO. Zdjecie oczywiście nie moje, tylko zrobione przez sondę New Horizons. LO Zrobiłam z papierów z kolekcji Made of Stars.1 komentarz:

  1. Ale fajne wyzwanie! Jak dobrze, że nie zdążyłam opublikować jednej z moich kartek - będzie w sam raz :)))))) Pozdrawiam :D

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...