niedziela, 16 sierpnia 2015

Wyzwanie #10: paleta barw

Zapraszamy na nasze kolejne wyzwanie - tym razem jest to paleta barw. W pracy mogą się pojawić te kolory z dodatkiem bieli i szarości  - ale nie dominującym ;)
Zapraszamy do zabawy :)Kolory: Błękitny - morelowy/pomarańczowy - kremowy/ecru - czarny

Zasady wyzwania

1. Praca musi być nowa, nigdzie wcześniej nie publikowana.
2. Ilość prac do zgłoszenia: można zgłosić więcej niż jedną, ale każdą prosimy zgłaszać w osobnej notce, z podaniem banerka wyzwania i linkiem do tej notki. W przypadku zgłaszania prac zamieszczonych nie na blogu (w galerii, facebooku) w opisie pracy trzeba podać link do wyzwania.
3. Każda zgłoszona praca jest brana pod uwagę przy wyborze pracy wyróżnionej.
4. Forma: dowolna (scrapowa).
5. Pracę można zgłaszać maksymalnie na 4 inne wyzwania (łącznie z naszym 5 wyzwań).
6. W pracach nie trzeba używać produktów AltairArt, ale będzie nam bardzo miło, jeśli ich użyjecie :). Jeśli znajdują się w Waszej pracy, napiszcie o nich :)
7. Prace należy zgłaszać przez narzędzie do linkowania na końcu posta (nie w komentarzach do notki), podając link do notki z pracą (nie do całego bloga).
8. Bardzo prosimy o rozważenie wyłączenia weryfikacji słownej komentarzy - nasze DT stara się skomentować każdą pracę, a to bardzo utrudnia. Dziękujemy za zrozumienie! :)
9. Zgłaszając pracę na wyzwanie zgadzacie się na zamieszczenie jej na blogu AltairArt oraz na naszej stronie na FB.
10. Na Wasze prace czekamy do 15.09.2015 r. do godz. 23:55.
11. Wyniki wyzwania zostaną podane 21 września 2015 r.


Inspiracje Projektantek

Gościnna Projektantka

Dziękuję bardzo za zaproszenie do gościnnego projektowania.
Mam na imię Renata, od 2 lat prowadzę bloga Karteluszki Reni
Od zawsze bawiłam się papierami, lecz wcześniej to było origami, natomiast od kilku lat robię kartki, pudełka, itp.
Tworzenie to dla mnie odskocznia od dnia codziennego. Najczęściej tworzę późnymi wieczorami i nocą, kiedy to wszyscy śpią, a ja mogę oddać się w ciszy i spokoju swojej pasji. Tworzę dla siebie, rodziny znajomych.
Na dzisiejszą inspirację przygotowałam opakowanie na czekoladkę tzw. czekokartkę.
 Paleta świetnie nadaje się do radosnych prac, więc przygotowałam taką, optymistyczną, mocno kwiatową, kolorową kartkę, w której użyłam papierów RecallSkies oraz Lemon Tree, a także ten pasek z napisami.


Visell

Kartka powstała z papierów z kolekcji Hoist the Colours! - papier Flames połączonych z Foggy Dew - Springtime/Invisible love i SnakeSkin - Eternal Tree/Starfish


 Alusiek7

Notes powstał z papierów z kolekcji Body&Soul (niebieskie cegiełki 05/06) połączonych z papierem z kolekcji SnakeSkin - Recall/Promenade.Moje LO powstało z papierów ze starej kolekcji SnakeSkin - papier Verloren/Skies, który ogólnie należy do moich ulubionych. 

Niepowtarzalna Kartka

Kartka powstała z papierów z różnych kolekcji: AltairArt - Body&Soul - 05/06Foggy Dew - First buttertly/Time i SnakeSkin -Recall/Promenade

Joasiaam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...