piątek, 26 maja 2017

Gościnna Projektantka || Guest Designer

Today we are happy to host on our blog the Fan of April - Wiktoria LK

Dziś mamy ogromną przyjemność gościć na naszym blogu fankę kwietnia, którą jest  Wiktoria LKWitajcie, ogromnie się cieszę, że mogę gościć na blogu Altair Art.

Na imię mam Wiktoria, prywatnie jestem mamą dwóch dziewczynek. Wieczory to mój czas, tworzę dla odprężenia i wyciszenia po całym dniu. To wtedy powstają głównie kartki, czasem zdarzy się jakiś mały album, czy LO. Ostatnio pochłonęły mnie media, lubię też nadawać drugie życie niepotrzebnym już przedmiotom.
Zapraszam Was do odwiedzenia mojego skromnego kącika pod adresem https://mamuskowerobotki.blogspot.com/Dzisiaj przygotowałam dla Was kartkę z okazji dnia matki.

Hello, I'm happy to be a guest designer on AltairArt's blog. My name is Wiktoria, I'm a mother of two dauthers. I love to create in evenings, it's my time to chill out and relax. I create mostly cards, sometimes also albums or  layouts. Recently I'm a fan of mixed media, I love to alter things and give to  them another life. I'd be happy if you would visit my blog: https://mamuskowerobotki.blogspot.com/
Today I show to you a card for Mother's day :)Papers/użyte papiery


1 komentarz:

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...