wtorek, 6 listopada 2018

Decorative box

Witajcie

Nie wiem jak Wy ale ja się bardzo cieszę, że Halloween już za nami i możemy całą naszą uwagę skupić na zbliżających się świętach Bożego Narodzenia. Jest to mój ulubiony czas, przygotowania, planowania, zakupy przedświąteczne i to całe uczucie spokoju i zadumy. Urlop w pracy już zaplanowany więc nie pozostaje nic innego jak zabrać się za przygotowania 🙂

I właśnie dzisiaj dzielę się z Wami moim dekoracyjnym opakowaniem na Toffifee oczywiście pierwsze tego sezonu ale jak zwykle powstanie ich kilka 🙂 Do ozdobienia użyłam kolekcji Festive Bells i wyciętych elementów z tej kolekcji.

Jak widać zrobiłam również kieszonkę z tagiem na którym umieszczę specjalne życzenia.

Mam nadzieję że Wam się spodoba ten pomysł, który można wykorzystać do ozdabiania przeróżnych czekoladek, pudełek i innych prezentów.

Welcome

I do not know about you but I am very happy that Halloween is behind us and we can focus our entire attention on the upcoming Christmas. This is my favorite time, preparation, planning, pre-Christmas shopping and a whole feeling of peace and reverie. Leave at work already planned so I will have enough time for all preparations 🙂

So today I share with you my decorative packaging for Toffifee, of course, the first of this season, but as always, I will create a few more🙂 For decorating I used Festive Bells paper collection and cut-out elements from the same collection.
As you can see I also made a pocket with a tag on which I will place special wishes.

I hope you will like this idea, which you can use to decorate various chocolates, boxes and other gifts.


Użyte materiały/ used products: 

                        


Kisses :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...