poniedziałek, 15 listopada 2021

Kartka bombka

 Dzień dobry :) Dziś mam do pokazania kartkę bombkę zrobioną z papierów AltairArt z kolekcji Festive Cats. Kartka jest dość prosta, głównym elementem ozdobnym jest ręcznie robiona poinsecja z papieru czerpanego oraz ażurowa tekturkowa bombka. 

Zapraszam tez do obejrzenia kursu, jak ją wykonać - w tym wypadku skupiam się głownie na tym, jak zrobić bazę takiej kartki bombki - otwieralną jak kartka i z zawieszką. Mam nadzieję, że się Wam spodoba :) Od razu proszę o wyrozumiałość - bardzo dawno nie nagrywałam filmów, w trakcie których omawiam to co robię i pewnie słychać tremę i brak wprawy :)

Hello, Today I have a Christmas ornament to show, made of AltairArt papers from the Festive Cats collection. The card is quite simple, the main decorative element is a handmade poinsettia made of handmade paper and an chipboard bauble.
I also invite you to watch the video tutorial on how to do it - in this case I focus mainly on how to make the base of such a Christmas bauble shaped card - openable as a card and with a pendant. I hope you will like it :) I am asking for your understanding right away - I haven't recorded videos in which I discuss what I'm doing for a long time and you can probably hear stage fright and lack of practice :)


Zapraszamy też do wspólnej zabawy w wyzwaniu z tym tutorialem w naszej grupie na facebooku. Jeśli natomiast nie posiadacie konta na facebooku, także możecie wziąć udział w wyzwaniu - zdjęcia zrobionej pracy opublikujcie u siebie (na blogu, Instagramie itp.) i link do pracy wyślijcie do AltairArt w mailu na adres altairart1(at)gmail.com

We also invite you to play the challenge with this tutorial in our group on Facebook. However, if you do not have a facebook account, you can also take part in the challenge - post photos of your artwork (on your blog, Instagram, etc.) and send the link to the work to AltairArt in an email to altairart1 (at) gmail.com
Papiery || Papers
  


Miłego dnia :)
Ania

1 komentarz:

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...