czwartek, 4 sierpnia 2022

NightFall - LO

 Witam, dziś jest moja pierwsza inspiracja w ramach zespołu AltairArt, już nie gościnna i jestem bardzo podekscytowania. Bardzo dziękuję Ani za zaproszenie i zaufanie :)

Przygotowałam layout zrobiony z papierów z kolekcji Nightfall. Zrobiłam go w prezencie dla miłośniczki motoryzacji. Chciałabym, aby był kobiecy, choć na zdjęciu pojawia się także samochód.  Pierwiastek kobiecy i techniczny musiały być więc obecne.
Pokolorowałam samochód z paska z kolekcji Tears in Rain, aby mi pasował do całej kompozycji. Jest kobieco, kwiatowo. Stemplowaną laleczkę ubrałam w papiery z kolekcji. 
Obdarowanej się spodobał, a Wam :)? 

Hello, today is my first inspiration within the AltairArt Design Team, no longer guest one and I'm very excited. Thank you very much for the invitation and trust :)
I prepared a layout made of papers from the papers of Nightfall collection. I made it as a gift for an automotive lover girl. I would like it to be feminine, although the photo also shows a car. So the feminine and the technical motives had to be present.
I colored the car from the Tears in Rain collection paper stripe to match my entire composition. It is feminine, floral. I dressed the stamped doll in papers from the collection.
It was liked by the recipient, and what about you:)?Papiery

 
Dobrego dnia!
Have a good day! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...