czwartek, 6 kwietnia 2023

Layout z albumu

 Witam, ostatnio zabrałam się za porządkowanie różnych zdjęć, które miałam schowane w pudełku. Panuje w nich chaos, one same w tej formie są podatne na uszkodzenia, no i przeglądanie ich jest utrudnione. A takie porządki to fantastyczna okazja do tworzenia! Zaopatrzyłam się w czarną bazę albumowa o wymiarach 25 cm x 25 cm i w niej, powoli i metodycznie będę kolejne zdjęcia umieszczać.  Każda strona to pretekst do tworzenia nieco mniejszego niż klasyczne layoutu, gdzie ozdabiam zdjęcia papierami, tekturkami i elementami do wycinania. Oczywiście, nie są to strony przestrzenne - chcę ich zmieścić w albumie jak najwięcej. Na początek chciałabym pokazać Ci dwie strony ozdobione papierami AltairArt z kolekcji Mysterious Garden. Romantyczny, viantagowy klimat papierów pasuje do zdjęć, na których są dziadkowie i pradziadkowie. Jak Ci się podobają?

Zachęcam do tworzenia takich prostych albumów na gotowych bazach - nie dość, że jest to fantastyczny relaks, to jeszcze bardzo przyjemnie się ogląda zdjęcia oprawione w taki sposób.

 Hello, I have recently started to organise the various photos that I have had tucked away in a box. They're a mess, they're prone to damage in this form, and looking through them is difficult. And this sorting out is a fantastic opportunity to create! I have provided myself with a black 25 cm x 25 cm album base in which I will slowly and methodically place my photos.  Each page is an oportunity to create a slightly smaller than classic size layout, where I decorate the photos with papers, cardboard and fussycut-out elements. Of course, these are not spatious pages - I want to fit them as many as possible in the album. To start with, I would like to show you two pages decorated with AltairArt papers from the Mysterious Garden collection. The romantic, viantag vibe of the papers suits the photos featuring grandparents and great-grandparents. How do you like them?

I encourage you to create simple albums like this on ready-made bases - not only is it fantastically relaxing, but it's also very pleasant to look at the photos framed in this way.

Papiery || Papers

  

Wesołych Świąt! 

Dobrego dnia!
Have a great day!
Anna Dorota


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...