wtorek, 3 lutego 2015

Wyzwanie #3: warstwy

Zapraszamy do zabawy w warstwy :) - prosimy Was o stworzenie pracy o tematyce i formie dowolnej - ale z min. 4 warstwami (liczony jest papier, koronka, tiul etc.) - im więcej warstw tym lepiej!
Zapraszamy do zabawy!

Zasady wyzwania

1. Praca musi być nowa, nigdzie wcześniej nie publikowana.
2. Ilość prac do zgłoszenia: można zgłosić więcej niż jedną, ale każdą prosimy zgłaszać w osobnej notce, z podaniem banerka wyzwania i linkiem do tej notki. W przypadku zgłaszania prac zamieszczonych nie na blogu (w galerii, facebooku) w opisie pracy trzeba podać link do wyzwania.
3. Każda zgłoszona praca jest brana pod uwagę przy wyborze pracy wyróżnionej.
4. Forma: dowolna (scrapowa).
5. Pracę można zgłaszać maksymalnie na 4 inne wyzwania (łącznie z naszym 5 wyzwań).
6. W pracach nie trzeba używać produktów AltairArt, ale będzie nam bardzo miło, jeśli ich użyjecie :). Jeśli znajdują się w Waszej pracy, napiszcie o nich :)
7. Prace należy zgłaszać przez narzędzie do linkowania na końcu posta (nie w komentarzach do notki), podając link do notki z pracą (nie do całego bloga).
8. Bardzo prosimy o rozważenie wyłączenia weryfikacji słownej komentarzy - nasze DT stara się skomentować każdą pracę, a to bardzo utrudnia. Dziękujemy za zrozumienie! :)
9. Zgłaszając pracę na wyzwanie zgadzacie się na zamieszczenie jej na blogu AltairArt oraz na naszej stronie na FB.
10. Na Wasze prace czekamy do 28.02.2015 r. do godz. 23:55.

Inspiracje Projektantek

Gościnna Projektantka Lutego

Barbara Niezgoda

Witam Wszystkich i cieszę się ogromnie, że mogę choć przez chwilę być w tak twórczym gronie. To ogromny zaszczyt!
Już od dziecka przejawiałam ogromne zainteresowanie pracami plastycznymi. Ślady swojego talentu zostawiałam wszędzie: na kartkach papieru, marginesach gazet, na piasku podczas zabawy.... W okresie szkolnym zdobyłam nawet kilka nagród i wyróżnień. Kolejny etap, to rozwój w kierunku haftu krzyżykowego, szydełka i drutów, a także szycia.  W czasach, gdy nic nie można było kupić lub tylko na kartki,  sama sobie projektowałam i szyłam proste bluzki, robiłam na drutach swetry i sukienki, które były inspiracjami dla moich koleżanek. Następny etap to rodzina , dzieci i praca. Dopiero w 2010 roku, po redukcji stanowisk w pracy i zwolnieniu, odkryłam na nowo haft oraz coś zupełnie  dla mnie nowego  -  cardmaking i decoupage. A że nasze pociechy  usamodzielniły się także, więc pasja ta pochłonęła mnie, można powiedzieć, bez reszty! To jest niezwykłe uczucie, mogąc wyrażać się poprzez tworzenie takich pięknych rzeczy! wiem i zdaję sobie sprawę, że wiele nauki jest  jeszcze przede mną. Dlatego bardzo lubię oglądać i podziwiać twórczość innych zdolnych osób.
Użyłam papierów z kolekcji Night and Day oraz Falling Stars, Blush, i welcome on board, pasek z napisami oraz kwiaty. 

eMKa

Ja, dość nietypowo zinterpretowałam temat warstw i z papierów Espresso z kolekcji Night&Day oraz October Rust z kolekcji Hoist the Colours, przygotowałam kartkę schodkową urodzinową.

Doti Melodia

Kartkę którą wykonałam na wyzwanie jest kartką urodzinową. Składa się z 5 warstw. Do jej wykonania wykorzystałam 2 papiery Altair Art z kolekcji SnakeSkin: Flesh/Aeterna i Promenade

Srebrnolistka

Kartkę zrobiłam z papierów z kolekcji Night&Day - Espresso i Lava. Dodałam kwiaty i koronkę oraz gazę. Kartka składa się z 5 warstw papieru i 3 warstw koronek - razem 8 :)

Alusiek7

Kartka na Złote Gody w bardzo często wykorzystywanych przeze mnie kolorach czyli brązy z dodatkiem pomarańczu.
W pracy użyłam papierów z kolekcji SnakeSkin - Eternal Tree/Starfish i Recall/Promenade

Bea
Bea przedstawia MINIMALIZM W WARSTWACH ...
kartelucha dla przyjaciela (wersja męska) 

z użyciem papierków z kolekcji DaMasquerade - Emerald Tears


Visell
Papiery użyte w pracy: Tears in the rain


Karasiowa

 Ponownie wykonałam kartkę z okazji ślubu. Wykonana jest z 6 warstw i z papieru z kolekcji SnakeSkin -Verloren/Skies i Recall/Promenade praz Flesh/Aeterna, nie ukrywam, że takie wytyczne są dla mnie wręcz stworzone, ponieważ ja uwielbiam warstwy

5 komentarzy:

 1. Miło mi widzieć Basię jako gościa Altair Art!

  OdpowiedzUsuń
 2. piękne warstwowe karteczki

  OdpowiedzUsuń
 3. A czy baza też może być jedną z warstw?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy jak rozumiana baza - jako ta część na która naklejone sa papiery scrapowe, ta otwierana - ta nie; pierwsza warstwa papieru naklejona na część otwieraną - jak najbardziej tak

   Usuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...