środa, 18 lutego 2015

Wyzwanie #4: Mapka

Zapraszamy na nasze kolejne wyzwanie - tym razem tematem jest mapka. Można ją obracać, odbijać lustrzanie. Zapraszamy do zabawy!

Zasady wyzwania

1. Praca musi być nowa, nigdzie wcześniej nie publikowana.
2. Ilość prac do zgłoszenia: można zgłosić więcej niż jedną, ale każdą prosimy zgłaszać w osobnej notce, z podaniem banerka wyzwania i linkiem do tej notki. W przypadku zgłaszania prac zamieszczonych nie na blogu (w galerii, facebooku) w opisie pracy trzeba podać link do wyzwania.
3. Każda zgłoszona praca jest brana pod uwagę przy wyborze pracy wyróżnionej.
4. Forma: dowolna (scrapowa).
5. Pracę można zgłaszać maksymalnie na 4 inne wyzwania (łącznie z naszym 5 wyzwań).
6. W pracach nie trzeba używać produktów AltairArt, ale będzie nam bardzo miło, jeśli ich użyjecie :). Jeśli znajdują się w Waszej pracy, napiszcie o nich :)
7. Prace należy zgłaszać przez narzędzie do linkowania na końcu posta (nie w komentarzach do notki), podając link do notki z pracą (nie do całego bloga).
8. Bardzo prosimy o rozważenie wyłączenia weryfikacji słownej komentarzy - nasze DT stara się skomentować każdą pracę, a to bardzo utrudnia. Dziękujemy za zrozumienie! :)
9. Zgłaszając pracę na wyzwanie zgadzacie się na zamieszczenie jej na blogu AltairArt oraz na naszej stronie na FB.
10. Na Wasze prace czekamy do 17.03.2015 r. do godz. 23:55.

Inspiracje Projektantek

Gościnna Projektantka Lutego 

Barbara Niezgoda

Użyłam do jej wykonania papierów Christmas Haven, SnakeSkin - Flesch and blood oraz kwiatek zrobiony z papieru z kolekcji Between Night and Day, użyłam również napisu i motyli z paska, z tej kolekcji. Motyle oraz kwiatek są dodatkowo pokryte Glossy accents dla uzyskania wyrazistości.Wykorzystałam również tusz Distress Ink - Vintage photo oraz stempelek z zawijasami Marianne Design, a także perełki w płynie.Gościnna Projektantka

Aa_Dorota

Do wykonania kartki użyłam papieru z kolekcji Falling Stars Letters from beyond/Lovelorn 


Gościnna Projektantka

Goja

Kartka została zrobiona z papierów z kolekcji SnakeSkin


DT AltairArt

eMKa

Przygotowałam męską kartę w stylu steampunk. Papiery, które użyłam do jej zrobienia, to: Black Planet z kolekcji Hoist the Colours oraz Shadow on the wall z kolekcji Tears in the Rain, które świetnie nadają się do męskich i stempunk'owych prac...


Srebrnolistka

Kartka powstała z papierów z najnowszej kolekcji "Foggy Dew", które bardzo fajnie dają się mediować. Użyłam gessa, mgiełek i tuszu oraz inki gold. Papiery to Time i Spring time.Karasiowa

Kartkę tą zrobiłam  z udartych pasków papieru Milk&Honey i SnakeSkin - Flesh/Aeterna ,  które ułożyłam warstwowo, następnie ozdobiłam kwiatami, tworząc zarys mapki.
1 komentarz:

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...