wtorek, 31 października 2017

Kartka świąteczna || Christmas card

Nie wiem jak Wy, ale ja dopiero zaczynam pracę nad świątecznymi kartkami. Kolekcja Festive Bells jest do tego idealna - ciepłe, tradycyjne wzory i kolory, dużo elementów do wycinania. W ramach inspiracji przygotowałam kartkę, w której połączyłam papiery z dużego zestawu i z bloczka 15 cm x 15 cm. 
Tworzenie kartek z tych papierów jest bardzo przyjemne, bo same się układają w kompozycję. Wystarczy dodać kilka dodatków, tekturek i poinsecję - i jest kartka gotowa :) 

I do not know how about you, but I'm just starting working on Christmas cards. The Festive Bells collection is perfect for them - warm, traditional designs and colors, lots of elemets to cut out. In my inspirational post on AltairArt's blog, I show you a Christmas card in which I combined papers from a large set and a 15 cm x 15 cm stack. 
Making cards from these papers is very pleasant.  Just put papers together ;) and add some embellishments, chipboards and poinsettia - and there's a card ready :)Wykorzystane materiały/Papers used to make this card
AltairArt - Festive Bells 03 AltairArt - Festive Bells - bloczek 15x15 cm AltairArt - Festive Bells 11

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...